BAŞARI LİSTEMİZ

Ercan DEMİR

Dokuz Eylül Üniversitesi

Grafik Tasarım - 2.Sıra Asil 

Sınav Puanı : 100 puan ( imgesel )

                            96 Puan ( Desen ) 

Sinan COŞAR

Sıtkı Koçman Üniversitesi - Muğla

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil

Desen Puanı : 95

İmgesel Puanı : 95

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , YGS puanı eklendikten sonra sıralaması değişmiştir.

Ebru İREN

Muğla Üniversitesi

Resim-İş Öğretmenliği

Desen Puanı : 100

İmgesel Puanı : 98

-----------------------------

Resim Bölümü

Desen Puanı : 100

İmgesel Puanı : 95

Şengül ÇİFTÇİ

Ege Üniversitesi

Resim-İş Öğretmenliği  - 1. Sıra Asil

DESEN 93 + İMGESEL 99 = Toplam 96 Puan

1.Sıra en yüksek çizim puanını elde etmiştir.

OÖBP (orta öğretim başarı puanı) +YGS puanları

eklendikten sonra sıralaması değişmiştir.

Günnur TUNAY

Uşak Üniversitesi

Seramik Bölümü - 1. Sıra Asil

Erhan DEMİRAĞ

Süleyman Demirel Üniversitesi

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , mülakat yapıldıktan sonra sıralaması değişmiştir.

Selin EDER

Adnan Menderes Üniversitesi

Resim-İş Öğretmenliği

 - 1. Sıra Asil

Kaan PEKCAN

Yaşar Üniversitesi 

Animasyon Bölümü

   Yetenek sınavında listede 1. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

 

Zeynep AKKAŞ

İzmir Üniversitesi

İç Mimarlık Bölümü

 

%100 Burslu

Ecem İLERİ

Dokuz Eylül  Üniversitesi

Heykel Bölümü

Yetenek sınavında ( 95,64 puan ) almıştır. Listede 2. Sıra asil olmasına rağmen YGS + OÖBP sonuçları

eklendiğinde sıralaması değişmiştir.

Özümcan SARIBAY

Muğlal Üniversitesi

Grafik Tasarım Bölümü - 2. Sıra Asil

(90+85 Puan) Resim Puanı sonucunda 2. sırada , YGS puanı eklendikten  sonra 11. sırada yer almıştır.

Merve Dilay DİLEK

Muğla Üniversitesi

Heykel Bölümü - 2. Sıra Asil

Gamze ALTUNTAŞ

Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi

Resim Bölümü 

 - 1. Sıra Asil

Gamze YAY

Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi

Resim Bölümü

 - 3. Sıra Asil

Gülseray Sevil KABAKÇI

Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi

Resim Bölümü 

 - 1. Sıra Asil

Meltem DEMİRONARAN

Manisa Güzel Sanatlar Lisesi

Resim Bölümü 

 - 1. Sıra Asil (II.Sınav )

2018 - Kazanan Öğrencilerimiz

Anadolu Üniversitesi 

1- Melis SARI - Grafik Tasarım  - 9. Sıra Asil
2- Damla MUTLU - Grafik Tasarım - 22.Sıra Asil
                                 - Seramik ve Cam - 6. Sıra Asil

Dokuz Eylül Üniversitesi

1- Melis SARI - 6. Sıra Asil - ( Resim Öğretmenliği )
2- Ergin ÇIĞ  - 32. Sıra Asil  - 
( Resim Öğretmenliği )

3 -Melike BAĞ - Grafik Bölümü - 14.Sıra Asil
4 - Ali KAR - Grafik Resimleme ve Baskı  Bölümü - 11.Sıra Asil
5 - Çağıl FIRAT - Grafik Resim ve Baskı - 20.Sıra Asil
6-  Salih ÖZÇİFTÇİ - Seramik ve Cam Bölümü - 7.Sıra Asil
7-  Zafer TOPUZ - Heykel - 7.Sıra Yedek

Ege Üniversitesi

1- Salih ÖZÇİFTÇİ - 2. Sıra yedek "Kayıt sırası geldi"
2- Melike BAĞ - 9. Sıra Yedek "Kayıt sırası geldi"
3- Çağıl FIRAT - 10.Sıra Yedek "Kayıt sırası geldi"
4- Sevcan EKİZOĞLU - 19.Sıra Yedek 

Dumlupınar Üniversitesi

1- Cihad AKSOY - Animasyon Bölümü - 4.Sıra Yedek "Kayıt sırası geldi"
2- Cihad AKSOY - Seramik Bölümü - 11. Sıra Asil

Adnan Menderes Üniversitesi

 1- Çağıl FIRAT - 6.Sıra Asil
 2- Sevcan EKİZOĞLU - 12.Asil
 3- Esra SIZICI - 15.Sıra Asil
 4-Şeyda GÜLBAĞÇA - 21. Sıra Asil
 5- Emre SERT - 23.Sıra Asil
 6- Aleyna ŞENTÜRK - 4.Sıra Yedek  "Kayıt sırası geldi"
 7- Sema ŞAHİN - 5.Sıra Yedek  "Kayıt sırası geldi"
 8- Zafer TOPUZ - 17. Sıra Yedek

Kocatepe Üniversitesi

 1-Çağıl FIRAT - Resim Bölümü - 7.Sıra Asil
 2-Cihad AKSOY - Resim Bölümü - 22.Sıra Asil
 3- Tuğçe DİLBER - Resim Bölümü - 33.Sıra Asil
 4- Gamze SİVAS - Resim Bölümü - 4.Sıra Yedek "Kayıt sırası geldi"

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

 - Sadet Sümeyra SEVİNDİK - 10.Sıra Asil

Uşak Üniversitesi

1- İlayda ÖZ  - Moda Tasarım - 15.Sıra Asil

Muğla Üniversitesi

1- Sema ŞAHİN - 27. Sıra Asil

Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi

 Mustafa Çağıl GİRGİN - 10. Sıra Asil

2017 - Kazanan Öğrencilerimiz

Dokuz Eylül Üniversitesi

1- Tuğba KOTAŞ - 18. Sıra Asil
2- Esra TUNA  - 20. Sıra Asil
3- Çetin Batu KALYONCUOĞLU - 29.Sıra Asil
4- Nurdan TÜRKER - 48.Sıra Asil

----------------------------------------------------
5- Ömer ZATİ -  Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
6- Çağıl FIRAT - Yedek Liste
7- Esra SIZICI - Yedek Liste

Güzel Sanatlar Fakültesi

1- Zeynep KAYA - Grafik Bölümü - 9.Sıra Asil
2- Esra TUNA - Grafik Bölümü 17.Sıra Asil
3- Tuğba KOTAŞ - Grafik Resim ve Baskı - 15.Sıra Asil
4- Nurdan TÜRKER - Heykel Bölümü - 7.Sıra Asil

----------------------------------------------------
5- Çağıl FIRAT - Eski çini onarımı - 1.Sıra yedek
6- Cansu FİLİz - Eski çini onarımı - 2.Sıra Yedek

Anadolu Üniversitesi

1- Zeynep KAYA - Grafik Tasarım  - 24. Sıra Asil

Dumlupınar Üniversitesi

1- Tuğba KOTAŞ - Animasyon Bölümü - 7.Sıra Yedek

Adnan Menderes Üniversitesi

1- Ecem AYDÖNER - 4.Sıra Asil
 2- Ömer ZATİ - 9.Asil
 3- Cansu FİLİZ - 22.Sıra Asil

Süleyman Demirel Üniversitesi

1-Ecem AYDÖNER - Resim Bölümü - 4.Sıra Asil

Onsekiz Mart Üniversitesi

1-Nurdan TÜRKER - 23.Sıra Asil
2- Cansu FİLİZ - Yedek liste

Uşak Üniversitesi

1- Merve ARSLAN  - Moda Tasarım - 4.Sıra Asil

Pamukkale Üniversitesi

1- Nurdan TÜRKER  -
2 - Ömer ZATİ

3- Buse ALKAN

Necmettin Erbakan Üniversitesi

1- Esra TUNA - Resim Bölümü - 4.Sıra Asil
2 -Esra TUNA - Grafik Tasarım - 22.Sıra Asil

Trakya Üniversitesi

1- Aleyna ŞENTÜRK - Heykel - 6.Yedek Liste

Sakarya Üniversitesi

1 - Buse ALKAN - 34.Sıra Asil

Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi

1- Gülseray Sevil KABAKÇI - 1. Sıra Asil

Manisa Güzel Sanatlar Lisesi

1- Meltem Demironaran - 1. Sıra Asil - II.Sınav

Geçmiş Dönemlere ait Kazanan Öğrencilerimiz

Türk Patent Enstitüsü tarafından, markası tescillenen “ Mavidüş Sanat Merkezi ” nin içeriği ve çalışmaları izinsiz kopya edilip, kullanılması kesinlikle yasaktır.

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon