Bize Ulaşın !
.

Ana Sayfa
.

Hakkımızda
.

Çalışmalar
.

Fotoğraf & Video
.

Kurslarımız
.

Başarı Listesi
.

           Sınav Tarihleri & Önkayıt

  

                           Üniversiteler & Bölümler
                Sorular ve Cevaplar !

BAŞARI LİSTEMİZ

( Güzel Sanatlar Fakültesi - Eğitim Fakültesi (Resim Öğretmenliği) - Güzel Sanatlar Lisesi )

 

PORTRE SİPARİŞ

 

   

Ercan DEMİR - "2011"

Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Şengül ÇİFTÇİ - "2013"

Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Sinan ÇOŞAR - "2012"

Muğla Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

yetenek sınavı - 2. si

Sınav Puanı : 94.8 

Grafik Tasarım bölümünü kazandı...

iMGESEL SINAV PUANI : 100 Tam puan

 

Resim-İş Öğretmenliği  - 1. Sıra Asil

DESEN 93 + İMGESEL 99 = Toplam 96 Puan

1.Sıra en yüksek çizim puanını elde etmiştir.

OÖBP (orta öğretim başarı puanı) +YGS puanları

eklendikten sonra 10.sırada kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil

Desen Puanı : 95

İmgesel Puanı : 95

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , YGS puanı eklendikten  sonra 6. sırada yer almıştır.


 

Ebru İREN - "2011"

Muğla Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Erhan DEMİRAĞ - "2009"

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Günnur TUNAY  - "2009"

Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

Resim-İş Öğretmenliği

Desen Puanı : 100

İmgesel Puanı : 98

 

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , mülakat yapıldıktan sonra 6. sırada kayıt yaptırmıştır.

Seramik Bölümü - 1. Sıra Asil

 

Zeynep AKKAŞ - "2011"

İzmir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Ecem İLERİ - "2013"

Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Selin EDER  - "2015" 

Adnan Menderes Üniversitesi  Güzel Sanatlar Eğitimi  

İç Mimarlık Bölümü

 

%100 Burslu

Heykel Bölümü

   Yetenek sınavında ( 95,64 puan ) almıştır. Listede 2. Sıra asil olmasına rağmen YGS + OÖBP sonuçları

   eklendiğinde 8 .sırada listeye girmiştir.

Resim-İş Öğretmenliği

 - 1. Sıra Asil


 
Kaan PEKCAN - Yaşar Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Sinan ÇOŞAR - "2012"

Muğla Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

Ebru İREN - "2011"

Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Animasyon Bölümü

   Yetenek sınavında listede 1. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

     Not: II. sınava ait bilgidir.

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil (95+95 Puan)

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , YGS puanı eklendikten  sonra 6. sırada yer almıştır.

Resim Bölümü

Desen Puanı : 100

İmgesel Puanı : 95


 

Merve Dilay DİLEK - "2012"

Muğla Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

Özümcan SARIBAY - "2012"

Muğla Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

Berkay ÖREN - Yaşar Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi
Heykel Bölümü - 2. Sıra Asil Grafik Tasarım Bölümü - 2. Sıra Asil

(90+85 Puan) Resim Puanı sonucunda 2. sırada , YGS puanı eklendikten  sonra 11. sırada yer almıştır.

Grafik Tasarım Bölümü

   Yetenek sınavında listede 3.Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

     Not: II. sınava ait bilgidir.

 


 
  GÜZEL SANATLAR LİSESİ - BAŞARI LİSTESİ  

Gamze ALTINTAŞ - "2012"

Ümran Baradan

  Güzel Sanatlar Lisesi

 

Gamze YAY - "2009"

Işılay Saygın 

Güzel Sanatlar Lisesi

Resim Bölümü  1. Sıra Asil   Resim Bölümü  3. Sıra Asil

 
     
 Not: Güzel Sanatlar Lisesi sınavlarını kazanan diğer öğrencilerimiz aşağıdaki tam liste içerisinde yıllara göre listelenmiştir. Atölyemizde hazırlanan öğrencilerimizin neredeyse tamamı " IŞILAY SAYGIN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ve ÜMRAN BARADAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ 'ne " girmeye hak kazanmışlardır.
 

" YETENEK SINAVLARI KAZANANLAR TAM LİSTE "


2016 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ - " % 90 Başarı ortalaması "

 

IŞILAY SAYGIN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ( İZMİR )

1- Ecem CANDAN - 23.Sıra Asil
2- İrem BİRCAN - 41.Sıra ASil
---------------------------------------------------
3- Razamazan AKTAŞ - Yedek Liste


 

ÜMRAN BARADAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ( KEMALPAŞA - İZMİR )

1- Ecem CANDAN - 6. Sıra Asil
2- Deniz ALDEMİR - 9. Sıra Asil

Not: Güzel Sanatlar Lisesi yetenek sınavlarına giren öğrencilerimizin tamamı listelerde yerini almışlardır. % 100

 


 

***************************************************

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Şahika KURAL - 12. Sıra Asil
2- Tutku Nur AKTAŞ - 31.Sıra Asil
3- Çiçek Naz AKÇOR - 44.Sıra Asil
4- Elif Nur KAYA - 51.Sıra Asil
----------------------------------------------------
5- Elif MENGÜŞ - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
6- Nurdan TÜRKER - Yedek Liste
7- Buket KORKMAZ - Yedek Liste
8- Rabia KILIÇ - Yedek Liste
9- Hasibe KAYA - Yedek Liste

***************************************************


 

***************************************************

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )
1- Elif MENGÜŞ - Resim Bölümü - 15.Sıra Asil
2- Gözde GÜL - Eski Çini Onarımı - 2.Sıra Asil
3- Meryem AL - Seramik ve Cam Bölümü - 3.Sıra Asil
----------------------------------------------------
4- Buket KORKMAZ - Eski Çini Onarımı - 1.Sıra Yedek " Kayıt sırası geldi"

***************************************************


 

***************************************************

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Didem KETHÜDA - Heykel Bölümü - 13.Sıra Asil
----------------------------------------------------
2-Ahmet SİGALI - Animasyon Bölümü - Yedek Liste
- Grafik Tasarım Bölümü - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
3- Çağıl FIRAT - HEykel Bölümü - Yedek Liste

***************************************************

 

***************************************************

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Didem KETHÜDA - Yedek

***************************************************


 

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Sedat ARSLAN - Animasyon Bölümü - 40.Sıra Asil
2- Eylül Kalkan - Resim Bölümü - 14.Sıra Asil
---------------------------------------------------
3- Çağıl FIRAT - Animasyon - yedek liste " Kayıt sırası geldi"
4- Ahmet SİGALI - Animasyon Bölümü - yedek liste

***************************************************


 

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Çağıl FIRAT - 11.Sıra Asil
2- Didem KETHÜDA - 28.Asil
3- Çiçek Naz AKÇOR - 20.Sıra Asil
4- Ezgi Nur TUNALI - 3.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
5- Şahika KURAL - 20.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
6- Yasemin YILDIZ - 24.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
7- Meryem AL - 40.Sıra yedek  " Kayıt sırası geldi"

***************************************************


 

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜN.VERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Didem KETHÜDA - 20.Sıra Asil 
2- çağıl FIRAT - 22.Sıra Asil
3- Kaan YILDIZ - 27.Sıra Asil
4- Eylül KALKAN - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
5- Ecem AYDÖNER - Yedek Liste
6- Yasemin YILDIZ - Yedek Liste

***************************************************

 

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜN.VERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Gözde GÜL - Resim Bölümü - 12.Sıra Asil
------------------------------------------------------
2- Buket KORKMAZ - Grafik - Resim - Heykel Bölümleri yedek liste - " Kayıt sırası geldi"
3- Zehra TAŞKIN - Resim - Grafik - Heykel Bölümleri yedek liste -

***************************************************


 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Ecem AYDÖNER - Baskı Sanatları - 8.Sıra Asil
2- Merve BİLİR - Resim ve baskı sanatları - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
3- Beyza ULU - Resim ve baskı sanatları - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
4- Elif KARPUZ - Resim - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"

***************************************************


 

ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Dilek ÇAĞLAYAN - Tekstil ve Moda Tasarımı - 6.Sıra Asil
2- Elif Karpuz - Resim Bölümü - 6. Sıra Yedek Liste - " Kayıt sırası geldi"

***************************************************


 

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Mertcan GÜRSEN - 28.Sıra Asil
2- Seher ÇELİK - 5.Sıra yedek liste

***************************************************


 

UŞAK ÜNİVERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ) 


1- Beyza ULU -Seramik Bölümü - Yedek liste - " Kayıt sırası geldi"


 

DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTE - RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ

1- Hasibe KAYA - 1.sira yedek '' kayıt yaptırmaya hak kazandı ''


2016 Döneminde Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Resim-İş Öğretmenliği bölümleri yetenek sınavlarına katılan öğrencilerimizin

 %90 ' ı listelerde yerini almıştır.

BİZ KOCAMAN ve GÜZEL BİR AİLEYİZ... 

2015 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

   

Güncellenmektedir...

 

2014 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

   

Güncellenmektedir...

 

2013 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

   1-Şengül ÇİFTÇİ -  Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü - Resim-iş Öğretmenliği

   Yetenek sınavı 1. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


   DESEN 93 + İMGESEL 99 = Toplam 96 Puan alarak 1.Sıra en yüksek çizim puanını elde etmiştir.

Not: Yetenek sınavında ( 93 - 99 puan ) almıştır. Listede 1. Sıra asil olmasına rağmen YGS + OÖBP sonuçları eklendiğinde 10 .sırada listeye girmiştir.


 2- Tuğba ÇAKIR - Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü - Resim-iş Öğretmenliği

 

   DESEN 88 + İMGESEL 95 = Toplam 91,50  Puan alarak 4.Sıra çizim puanını elde etmiştir.

Not: Yetenek sınavında ( 88 - 95 puan ) almıştır. Listede 4. Sıra asil olmasına rağmen YGS + OÖBP sonuçları    eklendiğinde 17 .sırada listeye girmiştir.


 


  1- Şengül ÇİFTÇİ - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi - Heykel Bölümü

   + Yetenek sınavında (89.51 puan ) almıştır. Listede 6. Sıra asil olmasına rağmen YGS + OÖBP sonuçları    eklendiğinde 12 .sırada listeye girmiştir.


+ Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü - Resim-iş Öğretmenliği

   + Yetenek sınavında (88.30 Sınav puanı ) almıştır. Listede 3. Sıra asil olmasına rağmen YGS + OÖBP sonuçları    eklendiğinde 12 .sırada listeye girmiştir.


3- Ecem İLERİ - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi - Heykel Bölümü
 

   Yetenek sınavında ( 95,64 puan ) almıştır. Listede 2. Sıra asil olmasına rağmen YGS + OÖBP sonuçları

   eklendiğinde 8 .sırada listeye girmiştir.


4- Gül AKPINAR - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi - Resim Bölümü

 

   Yetenek sınavında ( 86,18 puan ) almıştır. Listede 19. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.


 5- Kaan PEKCAN - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi - Heykel Bölümü

 

   Yetenek sınavında ( 88,04 puan ) almıştır. Listede 6. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.


6- Mehmet ÖZDEMİR - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi - Eski Çini Onarımı Bölümü

 

   Yetenek sınavında ( 56,02 puan ) almıştır. Listede 9. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.


 


    2- Kaan PEKCAN -  Yaşar Üniversitesi  Güzel Sanatlar - Animasyon Bölümü

 

   Yetenek sınavında listede 1. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

     Not: II. sınava ait bilgidir.


3- Yaşar Üniversitesi  Güzel Sanatlar - Grafik Bölümü

   Yetenek sınavında listede 3. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

     Not: II. sınava ait bilgidir.

 


   1- Berkay AKÇA - Adnan Menderes Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü - Resim-iş Öğretmenliği

   Yetenek sınavında listeye 16. yedek olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

 


  1- Beris DURAN - Balıkesir Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi - Resim Bölümü  

 

   Yetenek sınavında listede 2. Sıra yedek olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.


  1- Ahmet Devrim GÜREN - Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi - Resim Bölümü

    Yetenek sınavında listede 6. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.


  1- Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi - Resim Bölümü

  

    Yetenek sınavında listede 8. Sıra asil olarak kayıt yaptırmaya hak kazanmıştır.

      Not: II. sınava ait bilgidir.


2012 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1- Gamze ALTINTAŞ - Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi

- Resim Bölümü1. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


 

1- Sinan ÇOŞAR - Muğla Üniversitesi  Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi

 - Grafik Tasarım
Yetenek sınavında ( 95 - 95 puan ) almıştır. Listede 1. Sıra asil olmasına rağmen ygs sonuçları eklendiğinde 6 .sırada listeye girmiştir.


 

2- Özümcan SARIBAY - Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

- Grafik Tasarım (kayıt yaptırdı)

 Yetenek sınavında ( 90 - 85 puan ) almıştır. Listede 2. Sıra asil olmasına rağmen ygs sonuçları eklendiğinde 11. sırada listeye girmiştir.


 

3- Merve Dilay DİLEK - Muğla Üniversitesi  Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi

- Heykel Bölümü - 2. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


 

4-  Ebru Damla BULAK - Muğla Üniversitesi  Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi

- Heykel Bölümü - 10. Sıra Asil


 


  1- Aslı CİRE - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümü - 7. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)

 

2- Özümcan SARIBAY - Dokuz Eylül Üniversitesi Resim

 - iş Öğretmenliği bölümü - 3. Sıra yedek


 


  1- Aslı CİRE - Ege Üniversitesi Resim - iş Öğretmenliği bölümü - 15. Sıra Asil

  1- Aslı DERİ - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

- Tekstil Bölümü - 10. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


 

2- Kartal AVSEREN - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

- Geleneksel Türk Sanatları Bölümü - 16. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


  1- Özhun GENÇALP - Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 - Resim Bölümü II.Öğrt. Resim Bölümü 16. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)

  1- Ömer YARLUK - Balıkesir Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

 - Resim Bölümü - 3.Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


  1- Ayhan ÇAĞIN - Uşak Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi - Seramik Bölümü - 13. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)

İç Mimarlık  - 42. Sıra Asil  (


2011 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1- Ercan DEMİR - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Yetenek sınavı 2. si -Sınav Puanı : 94,8 - AOÖP eklenmiş puanı: 100 Tam Puan

Grafik Tasarım bölümüne kayıt yaptırdı


 

2- Sinem ADIGÜZEL - Dokuz Eylül Üniversitesi  Buca Eğitim Fakültesi Resim iş Öğretmenliği
Resim-iş Öğretmenliği - 59. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


 

3- Selin DAL - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Halı kilim E.K.D bölümü - 2. Sıra asil


 

4- Berna ÖZYİĞİT - Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Seramik Bölümü - 2. Sıra yedek  (kayıt yaptırdı)


 


  1- Zeynep AKKAŞ - İzmir Üniversitesi  Güzel Sanatlar

İç Mimarlık  - 4. Sıra Asil - %100 Burslu (kayıt yaptırdı)


 

2- Ceyda YILDIZ - İzmir Üniversitesi  Güzel Sanatlar

İç Mimarlık  - 42. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


 

3- Öner BAÇ - İzmir Üniversitesi  Güzel Sanatlar

İç Mimarlık  - 45. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


 

4- Uğur ŞENAY - İzmir Üniversitesi  Güzel Sanatlar

İç Mimarlık  - 53. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


5- Hatice Betül YAVRUOĞLU - izmir Üniversitesi  Güzel Sanatlar

İç Mimarlık  - 55. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


 


 

1- Ebru İREN - Muğla Üniversitesi  Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi

Resim bölümü - 6. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


 

2- Ebru İREN - Muğla Üniversitesi - Resim-iş Öğretmenliği

Yetenek sınavında 95 - 98 - 100 aldı.

Listede 2. sırada olmasına rağmen ygs sonucları eklendiğinde 6. yedekte yer aldı.


 

3- Yiğitcan ACAR - Muğla Üniversitesi  Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi

Grafik Tasarım - 6. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)
 


 

4- Selin DAL - Muğla Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Resim iş Öğretmenliği - Yedek (kayıt yaptırdı)

 


  1- İlhan YAŞİK - İbrahim Çeçen Üniversitesi - Resim-iş Öğretmenliği

Resim-iş Öğretmenliği 23.Sıra Asil (kayıt yaptırdı )


2010 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ  %83,5 Başarı Oranı
  1- Özge DOĞAN - Dokuz Eylül Üniversitesi  Buca Eğitim Fakültesi Resim iş Öğretmenliği

Resim-iş Öğretmenliği - 48. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


 

2- Saadet GÜLER - Dokuz Eylül Üniversitesi  Buca Eğitim Fakültesi Resim iş Öğretmenliği

Resim-iş Öğretmenliği - 6. Sıra Yedek  (kayıt yaptırdı)


 


  1- Mustafa DEMİRSAR - Anadolu Üniversitesi Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Seramik Bölümü -  11. Sıra Asil   (kayıt yaptırdı)

 


  1- Kamer ERAYBAT - Uşak  Güzel Sanatlar Fakültesi

Seramik Bölümü - 13. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


  1- Berkay ÖREN - Uluslar Arası Kıbrıs Üniversitesi

Grafik Tasarım - Burslu   (kayıt yaptırdı )


  1- Sedat YUMLU - Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Resim Bölümü - 6. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)

 


  1- Işılay Saygın Sanatlar Lisesi ( Gsl )

15. Sıra Asil   (kayıt yaptırdı)

 


  1- Özgür ÖRÜCÜ - Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi ( Gsl )

6. sıra Asil ( kayıt yaptırdı) 2.sınav

 


2010 DÖNEMİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ  %85 Başarı Oranı
  1- Erhan DEMİRAĞ - Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Grafik Tasarım - 1. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)

Resim Puanı sonucunda 1. sırada , mülakat yapıldıktan sonra 6. sırada kayıt yaptırmıştır.


  1- Günnur TUNAY - Uşak  Güzel Sanatlar Fakültesi

Seramik Bölümü - 1. Sıra Asil (kayıt yaptırdı)


  1- Hüsnügül BUDAK - Dokuz Eylül Üniversitesi  Buca Eğitim Fakültesi Resim iş Öğretmenliği
Resim-iş Öğretmenliği - 10. Sıra Asil

 

2- Güllü ÖZBAY - Dokuz Eylül Üniversitesi  Buca Eğitim Fakültesi Resim iş Öğretmenliği

Resim-iş Öğretmenliği - 47. Sıra Asil


 

3- Aslı SALINCAK - Dokuz Eylül Üniversitesi  Buca Eğtim Fakütesi Resim iş Öğretmenliği

Resim-iş Öğretmenliği  - 5. Sıra Yedek (kayıt yaptırdı)


 


  1- Gamze YAY - Işılay Saygın  Güzel Sanatlar Lisesi ( İZMİR )

3. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


  1- Hüsnügül BUDAK - Dumlupınar  Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Grafik Tasarım - 4. Sıra Asil   (kayit yaptırdı)


 

2- Güllü ÖZBAY - Dumlupınar  Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Grafik Tasarım İ.Ö - 9. Sıra Asil

Grafik Tasarım14. Sıra yedek   (kayit yaptırdı)


 

3- Burak KELEŞ - Dumlupınar  Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Grafik Tasarım - 21. Sıra Asil  (kayıt yaptırdı)


 

4- Berna ÖZYİĞİT - Dumlupınar  Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi

Resim Bölümü - 31.  Sıra yedek ( kazanmasına rağmen kayıt yaptırmadı )

 


 

1- Buket ATİK - Pamukkale Üniversitesi  Eğitim Fakültesi Resim iş Öğretmenli

Resim-iş Öğretmenliği  - 11. Sıra Asil   (kayıt yaptırdı)


  1- Ayçin MUTLU - 18 Mart  Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi
Tekstil Bölümü - 15. Sıra Asil    (kayıt yaptırdı)

  1- Dilara YENİL - Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Seramik Bölümü - 4. sıra Asil  ( kayıt yaptırdı)

 


 

   

 


 

 


İSTATİSTLİKLER

 



Türk Patent Enstitüsü tarafından, markası tescillenen “ Mavidüş Sanat Merkezi ” nin
içeriği ve çalışmaları izinsiz kopya edilip, kullanılması kesinlikle yasaktır.


site ekle site ekle

 

   
     
       

   

Keywords "cache" "no cache" "0.1" Keywords "Güzel Sanatlar Yetenek Sınavlarına Hazırlık Resim Kursları - izmir " "izmir" "çizim hobi resim kursları" "karakalem portre" "lavi " "izmirde resim kursu" "güzel resimler" "portre çalışmaları" "imgesel çalışmaları" "naturmort çalışmaları" "görsel sanatlar" "başmakçı dazkırı yüreğil kasabası afyon karahisar" "resim iş öğretmenliği" "güzel sanatlar fakülteleri " "buca izmir turkey" "lavi çalışmaları" "guaj çalışmaları" "soyut sanat " "abstre" "turkish art" "art dizayn " "grafik tasarım" "oğuz kutluay" "durmuş kutluay" "sanatsal platform" "sanat" "göz çizimleri" "portre çizimi" "www.mavidussanat.com" "özel yetenek kursları" "imgesel çizimler, imgesel çalışmalar" "resim hocaları" "resim öğretmenleri" "Mustafa Kemal Atatürk" "ünlü türk ve yabancı ressamlar, ünlü ressamlar" "sanat tarihi" "batı sanat tarihi" "türk sanat tarihi" "ibrahim çallı" "dokuz eylül üniversitesi buca eğitim fakültesi güzel sanatlar anabilim dalı resim iş öğretmenliği mete sezgin ' nin öğrencisi Mehmet KUTLUAY 1. sınıf" "türkiye" "sanat kitapları, görsel sanatlar, resim kitapları, portre kitapları" "sanat evi" "sanat merkezi" "tablo , müzayede" "resim sanatı" "Desen,karakalem, imge,soyut,imgesel,obje düzenek, şovale,tual,boya,suluboya,pastel,kurukalem, palet, guaj" "mavi,kırmızı,sarı,turuncu,yeşil,mor,siyah,beyaz,bej,bordo,turanj" "çocuk resimleri" "güzel çizimler" "video, movie, fotoğraf, film" "sanatsal çalışmalar" "model çalışmaları" "nu model çalışmaları" "sanatsal linkler" "forum sanat, forumsanat" "Sanat galerileri" "Resim atölyeleri" "figür" "televizyon sanat eğitimi" "eskiz çalışmaları" "motif , duvar resimleri" "Model resimleri" "Anaokullarına duvar resimleri yapılır" "Adana resim kursları" "Giresun resim kursları" "Samsun resim kursları" "Adıyaman resim kursları" "Gümüşhane resim kursları" "Siirt resim kursları" "Afyon resim kursları" "Hakkari resim kursları" "Sinop resim kursları" "Ağrı resim kursları" "Hatay resim kursları" "Sivas resim kursları" "Amasya resim kursları" "Isparta resim kursları" "Tekirdağ resim kursları" "Ankara resim kursları" "İçel resim kursları" "Tokat resim kursları" "antalya resim kursları" "İstanbul resim kursları" "Trabzon resim kursları" "Artvin resim kursları" "İzmir resim kursları" "Tunceli resim kursları" "Aydın resim kursları" "Kars resim kursları" "Şanlıurfa resim kursları" "Balıkesir resim kursları" "Kastamonu resim kursları" "Uşak resim kursları, "Bilecik resim kursları" "Kayseri resim kursları" "Van resim kursları" "Bingöl resim kursları" "Kırklareli resim kursları" "Yozgat resim kursları" "Bitlis resim kursları" "Kırşehir resim kursları" "Zonguldak resim kursları" "Bolu resim kursları" "Kocaeli resim kursları" "Aksaray resim kursları" "Burdur resim kursları" "Konya resim kursları" "Bayburt resim kursları" "Bursa resim kursları" "Kütahya resim kursları" "Karaman resim kursları" "Çanakkale resim kursları" "Malatya resim kursları" "Kırkkale resim kursları" "Çankırı resim kursları" "Manisa resim kursları" "Batman resim kursları" "Çorum resim kursları" "Kahramanmaraş resim kursları" "Şırnak resim kursları" "Denizli resim kursları" "Mardin resim kursları" "Bartın resim kursları" "Diyarbakır resim kursları" "Muğla resim kursları" "Ardahan resim kursları" "Edirne resim kursları" "Muş resim kursları" "Iğdır resim kursları" "Elazığ resim kursları" "Nevşehir resim kursları" "Yalova resim kursları" "Erzincan resim kursları" "Niğde resim kursları" "Karabük resim kursları" "Erzurum resim kursları" "Ordu resim kursları" "Kilis resim kursları" "Eskişehir resim kursları" "Rize resim kursları" "Osmaniye resim kursları" "Gaziantep resim kursları" "Sakarya resim kursları" "Düzce resim kursları" "çalışmaları, çalışma eskizleri, okul, üniversite, sınıf, derslik, çizmek, harika, not, notlar, tükenmez, süper, devasa, şehirler, teknikler, teknikleri, az, çok, ucuz, görkemli, iyi kalitede, hizmet veren, meb, milli eğitim, mustafa kemal atatürk portre ve resimleri" "oyun çizimleri, fantastik çizimler forumumuzda mavcuttur. Resim kursu, resim kursları, öncelikli, ilk, son" "1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,0123456789,2010,2011,2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009"q,w,e,r,t,y,u,ı,o,p,ğ,ü,a,s,d,f,g,h,j,k,l,ş,i,ç,ö,m,n,b,v,c,x,z,Q,$,½,?,!"" "mehmet kutluay"   Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu izmir çizim kursları buca resim kursu gsf hazırlık izmir Mavidüşsanat mehmet kutluay mavi düş sanat ünlü ressamlar lavi karakalem portre çalışmaları dokuz eylül üniversitesi eskiz çalışmaları "karşıyaka resim kursları" "balçova resim kursları" "bornova resim kursları" "konak resim kursları" "narlıdere resim kursları" "çiğli resim kursları" "bayraklı resim kursları" "türkiyedeki resim kursları" "torbalı resim kursları" "aliağa resim kursları" "gaziemir resim kursları" "şirinyer resim kursları" "kahramanlar resim kursları" "alsancak resim kursları" "inciraltı resim kursları" "eşrefpaşa resim kursları" "yeşilyurt resim kursları" "heykel tasarımları" "rölyef tasarımları" "büst tasarımları" "facebook sanat siteleri" "twitter sanat siteleri" "google çizim kursları" "Mehmet kutluay kimdir" "portre çizim dersleri" "karakalem çizim videoları" "dans kursları buca" "salsa bachata dans kursu izmir" "en iyi dans kursları izmir" "en iyi resim kursu izmir" "mavidüş sanat merkezi" "sanat merkezi" "atatürk resimleri" "atatürk çizimleri" "portre nasıl çizilir"