GÜZEL SANATLAR SINAVLARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ !

 

 2016 Dönemi Güzel Sanatlara Hazırlık Sınavlarında % 90 başarı ortalaması yakaladık.

2016 - GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ

IŞILAY SAYGIN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ( İZMİR )

1- Ecem CANDAN - 23.Sıra Asil
2- İrem BİRCAN - 41.Sıra ASil
---------------------------------------------------
3- Razamazan AKTAŞ - Yedek Liste

ÜMRAN BARADAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ( KEMALPAŞA - İZMİR )

1- Ecem CANDAN - 6. Sıra Asil
2- Deniz ALDEMİR - 9. Sıra Asil

Not: Güzel Sanatlar Lisesi yetenek sınavlarına giren öğrencilerimizin tamamı listelerde yerini almışlardır. % 100

***************************************************

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Şahika KURAL - 12. Sıra Asil
2- Tutku Nur AKTAŞ - 31.Sıra Asil
3- Çiçek Naz AKÇOR - 44.Sıra Asil
4- Elif Nur KAYA - 51.Sıra Asil
----------------------------------------------------
5- Elif MENGÜŞ - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
6- Nurdan TÜRKER - Yedek Liste
7- Buket KORKMAZ - Yedek Liste
8- Rabia KILIÇ - Yedek Liste
9- Hasibe KAYA - Yedek Liste

***************************************************

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )
1- Elif MENGÜŞ - Resim Bölümü - 15.Sıra Asil
2- Gözde GÜL - Eski Çini Onarımı - 2.Sıra Asil
3- Meryem AL - Seramik ve Cam Bölümü - 3.Sıra Asil
----------------------------------------------------
4- Buket KORKMAZ - Eski Çini Onarımı - 1.Sıra Yedek " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Didem KETHÜDA - Heykel Bölümü - 13.Sıra Asil
----------------------------------------------------
2-Ahmet SİGALI - Animasyon Bölümü - Yedek Liste
- Grafik Tasarım Bölümü - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
3- Çağıl FIRAT - HEykel Bölümü - Yedek Liste

***************************************************

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Didem KETHÜDA - Yedek

***************************************************

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Sedat ARSLAN - Animasyon Bölümü - 40.Sıra Asil
2- Eylül Kalkan - Resim Bölümü - 14.Sıra Asil
---------------------------------------------------
3- Çağıl FIRAT - Animasyon - yedek liste " Kayıt sırası geldi"
4- Ahmet SİGALI - Animasyon Bölümü - yedek liste

***************************************************

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Çağıl FIRAT - 11.Sıra Asil
2- Didem KETHÜDA - 28.Asil
3- Çiçek Naz AKÇOR - 20.Sıra Asil
4- Ezgi Nur TUNALI - 3.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
5- Şahika KURAL - 20.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
6- Yasemin YILDIZ - 24.Sıra yedek " Kayıt sırası geldi"
7- Meryem AL - 40.Sıra yedek  " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜN.VERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Didem KETHÜDA - 20.Sıra Asil 
2- çağıl FIRAT - 22.Sıra Asil
3- Kaan YILDIZ - 27.Sıra Asil
4- Eylül KALKAN - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
5- Ecem AYDÖNER - Yedek Liste
6- Yasemin YILDIZ - Yedek Liste

***************************************************

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜN.VERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Gözde GÜL - Resim Bölümü - 12.Sıra Asil
------------------------------------------------------
2- Buket KORKMAZ - Grafik - Resim - Heykel Bölümleri yedek liste - " Kayıt sırası geldi"
3- Zehra TAŞKIN - Resim - Grafik - Heykel Bölümleri yedek liste -

***************************************************

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Ecem AYDÖNER - Baskı Sanatları - 8.Sıra Asil
2- Merve BİLİR - Resim ve baskı sanatları - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
3- Beyza ULU - Resim ve baskı sanatları - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"
4- Elif KARPUZ - Resim - Yedek Liste " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ )

1- Dilek ÇAĞLAYAN - Tekstil ve Moda Tasarımı - 6.Sıra Asil
2- Elif Karpuz - Resim Bölümü - 6. Sıra Yedek Liste - " Kayıt sırası geldi"

***************************************************

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - ( RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ )

1- Mertcan GÜRSEN - 28.Sıra Asil
2- Seher ÇELİK - 5.Sıra yedek liste

***************************************************

UŞAK ÜNİVERSİTESİ - ( GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ) 


1- Beyza ULU -Seramik Bölümü - Yedek liste - " Kayıt sırası geldi"

***********************************************

DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTE - RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ

1- Hasibe KAYA - 1.sira yedek '' kayıt yaptırmaya hak kazandı ''

Not: Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Resim-İş Öğretmenliği bölümleri yetenek sınavlarına katılan öğrencilerimizin %90 ' ı listelerde yerini almıştır.

BİZ KOCAMAN ve GÜZEL BİR AİLEYİZ... 

Ana Sayfaya gitmek için TIKLAYINIZ!